Rezultatele noastre înseamnă multă munca depusă alături de elevii noştri, dar pe langă aceasta este nevoie şi de o susţinere financiară pentru ca antrenorii şi elevii să participe la competiţii, să putem organiza evenimente de promovare a şahului, concursuri şi cantonamente.

Cum puteţi ajuta:

• Puteţi contribui cu donaţii şi sponsorizări pentru participarea copiiilor la competiţii de profil alături de antrenorii lor
  • Puteţi contribui cu donaţii şi sponsorizări pentru organizarea de evenimente sportive ( competiţii )
  • Puteţi contribui cu donaţii şi sponsorizări pentru achiziţionarea de materiale sportive (ceasuri de şah, table şi piese), precum şi mobilier sau alte materiale utile spaţiului de lucru destinant pregatirii miciilor şahişti.
  • Puteţi redirectiona cei 2% din impozitul pe profit (pentru firme) şi/sau 2% din impozitul pe venit (pentru angajaţi).

Orice ajutor este binevenit şi important pentru creşterea noastră. Ne-am atins obiectivul de fi cel mai bun club de juniori din ţară, însă dorim să ne menţinem cei mai buni şi de ce nu, să concurăm în timp pentru o poziţie de top in clasamentul cluburilor internaţionale.

Cod Bancar (IBAN): RO66BTRL04101205403281XX Banca Transilvania – Clubul Sportiv Universitar de Şah Bucureşti

CONTRACT DE SPONSORIZARE AB