Nou! Cursuri online de șah pentru copii
07 mai

Nou! Cursuri online de șah pentru copii

Featured

Pe perioada actualei pandemii cursurile de șah se desfășoară online pentru toate categoriile de vârstă și pentru orice nivel: începători (orice nivel, inclusiv nivel 0), intermediari, avansați, performanță.

Avem antrenori potriviți pentru orice nivel de lucru, fie că se dorește performanța, fie că se dorește doar cunoașterea jocului de șah și dezvoltarea unor abilități. Profesorii noștri lucrează cu drag și încearcă să le insufle copiilor dragostea pentru sportul minții.

La categoriile de performanță clubul nostru este situat pe locul 1 în topul cluburilor naționale de juniori, după rezultatele avute la Campionatul Național pe Echipe de Juniori de anul trecut.

Pentru detalii și înscrieri ne puteți scrie la adresa de email: contact@scoaladesah.ro sau la telefon 0720.565.855.

Vă așteptăm cu drag!

About the Author

Comments are closed.