Cursuri online/offline de șah pentru copii
07 mai

Cursuri online/offline de șah pentru copii

Featured

Acum avem și cursuri de șah online pentru toate categoriile de vârstă și pentru orice nivel: inițiere, începători, intermediari, avansați, performanță. La ele pot participa copii din întreaga țară și nu numai. Cursurile de șah online nu se vor desfășura doar pe perioada pandemiei de COVID-19, ci vor rămâne permanent în grila noastră de activități.

Avem antrenori potriviți pentru orice nivel de lucru, fie că se dorește performanța, fie că se dorește doar cunoașterea jocului de șah și dezvoltarea unor abilități. Profesorii noștri lucrează cu drag și încearcă să le insufle copiilor dragostea pentru sportul minții.

La categoriile de performanță clubul nostru este situat pe locul 1 în topul cluburilor naționale de juniori, după rezultatele avute la Campionatele Naționale pe Echipe de Juniori din 2019, 2020 (online) și 2021.

Pentru detalii și înscrieri ne puteți scrie la adresa de email: contact@scoaladesah.ro sau la telefon 0720.565.855.

Vă așteptăm cu drag!

About the Author

Comments are closed.