Modalitati de antrenament :

• Cursuri individuale la domiciliul elevului sau la sala de antrenament;
  • De luni pana duminica, la salile noastre de antrenamente, pe grupe de lucru;
  • Cursuri pe grupe de lucru, in cadrul scolii sau gradinitei unde invata elevii;
  • Cursuri on-line pentru grupele de avansati.
  • Nou! Cursuri de sah in limba engleza

Program:

Program sediu Tineretului – Calea Serban Voda nr 165:

• De luni pana joi de la 16:00-19:00 (din ora in ora) grupe pentru initiere si intermediari
  • Joia si Vinerea de la 16:00-18:00 grupa de performanta avansati
  • Joia si Vinerea de la 18:00-19:30 grupe de performanta intermediari
  • Sambata si duminica de la 09:00-15:00 (din ora in ora) grupe de initiere si intermediari, iar de la 09:00-16:00 grupe de performanta intermediari sau avansati
  • Lucru 1-1 (profesor-elev) de luni pana vineri (cu programare)
  • Pregatire online pentru copiii de la performanta ce studiaza sahul la clubul nostru de la distanta (din alte orase), in special dimineata si seara.

Tarife:

Prima sedinta este gratuita, de evaluare.

Dupa aceea se pot incheia urmatoarele tipuri de abonamente lunare:

Abonament Pion: 2 sedinte pe saptamana (8-10 sedinte lunare) , cost 150 ron/luna.

Abonament Calut: 3 sedinte pe saptamana (12-13 sedinte lunare), cost 180 ron/luna

Abonament Turn: 4 sedinte pe saptamana (16-18 sedinte lunare), cost 200 ron/luna

Abonament Dama: abonament nelimitat, cost 250 lei/luna

Abonamente se fac pe o luna de zile de la data inscrierii, nu este vorba de luna calendaristica. Pentru frati, la al doilea abonament se ofera reducere 25%.

De asemenea, daca sunt 3 frati, se achita doua abonamente integrale, iar al treilea este gratuit.

Pentru fiecare client nou adus, care la inscriere mentioneaza faptul ca a fost adus de cursantul in cauza, se ofera o reducere de 20% din pretul abonamentului pe luna urmatoare. La 3 clienti adusi intr-o luna de zile, se ofera gratuitate la abonamentul pe o luna de zile.

De asemenea, se mai pot face oferte personalizate pentru plata abonamentelor in avans pe mai multe luni sau anual.

Inscrieri:

• Pe tot parcursul anului. Ne desfasuram activitatea si pe parcursul vacantelor scolare semestriale sau intersemestriale, inclusiv pe perioada vacantei de vara.