Modalitati de antrenament :

• Cursuri individuale, la domiciliul elevului sau la sala de antrenament;
  • De luni pana duminica, la sala noastra de antrenamente, pe grupe de lucru;
  • Cursuri pe grupe de lucru, in cadrul scolii sau gradinitei unde invata elevii;
  • Cursuri on-line pentru grupele de avansati.
  • Nou! Cursuri de sah in limba engleza

Program:

• Sambata si duminica ne gasiti intre orele 09:00 – 15:00 la sala noastra din Str. Calea Serban Voda nr 165, iar de luni pana vineri intre orele 10:00 – 19:30.
  • La cel de-al doilea sediu al nostru, Blv. Ferdinand nr 126A, ne gasiti sambata si duminica intre orele 09:00 – 11:00
  • In timpul saptamanii, oferim cursuri in cadrul gradinitelor sau afterschool-urilor colaboratorare sau pregatim suplimentar elevii care doresc sa studieze sahul in regim 1-1.
  • Pentru pregatirea on-line, suntem disponibili in timpul saptamanii si in weekend dupa ora 18:00.

Tarife:

• Tarifele noastre sunt cele mai mici de pe piata.
  • Oferim de asemenea prima sedinta gratis.

Inscrieri:

• Pe tot parcursul anului. Ne desfasuram activitatea si pe parcursul vacantei de vara.