21 feb.

Pentru copii, dar
si pentru adulti

Scoala de Sah organizeaza in special cursuri pentru copii incepand cu varsta de 4 ani, dar avem si proiecte care implica adultii.

  • Cursuri de sah pentru adulti, concepute pe doua module, organizate periodic
  • Sah de Agrement, la sala noastra de curs pentru cei care doresc sa aibe la dispozitie un spatiu placut in care sa joace sah si sa ceara sfaturi despre imbunatatirea jocului de la instructorii nostri.
  • Cupa Parintelui, un turneu anual destinat parintiilor care isi au copiii inscrisi la cursurile noastre, pentru a-i introduce in spiritul competitional al sahului si totodata pentru a ne distra impreuna ☺
  • Gaudeamus – un turneu de seniori aflat acum la editia a … ,

Pentru alte informatii suplimentare , ne puteti gasi la sectiune  “Contact”.

About the Author

Leave a Reply